Naar de inhoud
Koningbet

5 min lezen / Bijgewerkt 15 okt 2026

Koningbet

Koningbet Casino: Bonussen, Spellen en Betalingen

Een volledig overzicht van onze welkomstbonus, 6.000+ spellen en betaalmethoden staat hier samengevat. Met 100% tot €1500 + 150 Royal Spins en een minimale storting van €20 begin je meteen te spelen.

Claim €1500 + 150 Spins

Wat Koningbet Casino Nederland allemaal biedt

Op deze pagina zetten we in één oogopslag neer wat we bieden: de welkomstbonus, het spelaanbod, de betaalmethoden en de voorwaarden die daarbij gelden. Geen losse beloftes, maar de cijfers zoals ze bij ons gelden.

  • Welkomstbonus: 100% tot €1500 + 150 Royal Spins, vanaf een minimale storting van €20.
  • Spelaanbod: 6.000+ spellen in ons casino, geleverd door Pragmatic Play, Evolution Gaming, NetEnt, Hacksaw Gaming, Play'n GO en Thunderkick.
  • Betalen: we accepteren onder meer Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Blik, Visa, Mastercard, Instant SEPA, Trustly en Bitcoin via onze stortingspagina.
  • Cashback: wekelijkse Royal Cashback van 10%, elke maandag bijgeschreven, zonder inzetvereiste.
  • Voorwaarden: op de welkomstbonus geldt een inzetvereiste van 30x.
Koningbet

Bonussen, spellen en limieten in één oogopslag

Onze welkomstbonus bestaat uit 100% tot €1500 + 150 Royal Spins, te activeren vanaf een storting van €20. Op dit bedrag geldt een inzetvereiste van 30x voordat het uitgekeerd kan worden. Daarnaast keren we iedere maandag een Royal Cashback van 10% uit, zonder inzetvereiste, aan spelers met een VIP-status.

Spelaanbod en providers

We bieden 6.000+ spellen van Pragmatic Play, Evolution Gaming, NetEnt, Hacksaw Gaming, Play'n GO en Thunderkick. Live tafels maken hier onderdeel van uit, net als klassieke slots en virtuele races.

Voor stortingen en opnames werken we met Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Jeton, Blik, Visa, Mastercard, Instant SEPA, Trustly, MiFinity, Bitcoin, Ethereum, Litecoin en XRP. We werken onder licentie van Curaçao eGaming / Anjouan, uitgegeven aan Gaming Services Provider N.V.

Koningbet

De belangrijkste cijfers in één tabel

Hieronder zetten we de kerncijfers van ons aanbod naast elkaar, zodat je in één keer ziet wat waar geldt.

OnderdeelDetail
Welkomstbonus100% tot €1500 + 150 Royal Spins
Minimale storting€20
Inzetvereiste30x
Royal Cashback10% wekelijks, elke maandag, zonder inzetvereiste
Aantal spellen6.000+
LicentieCuraçao eGaming / Anjouan

Deze cijfers gelden ongeacht of je via desktop of via de mobiele browser speelt.

Koningbet

Support en voorwaarden die gelden voor elke speler

Voordat een storting of de bonus verwerkt wordt, moet je account geverifieerd zijn; meer over dat proces lees je op onze pagina over verificatie. De welkomstbonus van 100% tot €1500 + 150 Royal Spins wordt pas vrijgegeven nadat de inzetvereiste van 30x volledig is afgerond, en vanaf een storting van €20.

De Royal Cashback van 10%, elke maandag uitgekeerd, kent geen inzetvereiste en geldt los van de welkomstbonus. Betalingen verlopen via de methoden die we hierboven noemen, en we werken onder licentie van Curaçao eGaming / Anjouan, uitgegeven aan Gaming Services Provider N.V.

Heb je een vraag over een storting, de bonusvoorwaarden of een klacht, dan kun je dit via onze pagina over klachten aankaarten.

Koningbet

Veelgestelde vragen over ons aanbod

Wat is de welkomstbonus bij Koningbet Casino Nederland? De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1500 + 150 Royal Spins, vanaf een minimale storting van €20 en met een inzetvereiste van 30x.
Hoeveel spellen en providers zijn er beschikbaar? We bieden 6.000+ spellen van Pragmatic Play, Evolution Gaming, NetEnt, Hacksaw Gaming, Play'n GO en Thunderkick.
Welke betaalmethoden kan ik gebruiken? We accepteren Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Jeton, Blik, Visa, Mastercard, Instant SEPA, Trustly, MiFinity, Bitcoin, Ethereum, Litecoin en XRP.
Wat is de minimale storting? De minimale storting bedraagt €20, dit geldt ook om de welkomstbonus te activeren.
Hoe werkt de Royal Cashback bij Koningbet? De Royal Cashback keert elke maandag 10% uit aan spelers met een VIP-status, zonder inzetvereiste.
Welke inzetvereiste geldt voor de welkomstbonus? Op de welkomstbonus van 100% tot €1500 + 150 Royal Spins geldt een inzetvereiste van 30x.
Welke vergunning heeft Koningbet in bezit? We werken onder licentie van Curaçao eGaming / Anjouan, uitgegeven aan Gaming Services Provider N.V.