Naar de inhoud
Koningbet

3 min lezen / Bijgewerkt 15 okt 2026

Koningbet

Koningbet Welkomstbonus en Inzetvereisten Uitgelegd

100% tot €1500 + 150 Royal Spins wacht op nieuwe spelers vanaf een eerste storting van €20. De inzetvereiste van 30x bepaalt hoe snel dit tegoed omgezet wordt in opneembaar saldo.

Claim €1500 + 150 Spins

Wat omvat de Koningbet Casino Bonus?

De Koningbet Casino Bonus bestaat uit een stortingsmatch van 100% tot €1500, aangevuld met 150 Royal Spins. Om in aanmerking te komen storten wij minimaal €20, waarna het bonusbedrag direct wordt bijgeschreven op het account. Hieronder zetten wij de kernvoorwaarden op een rij.

OnderdeelVoorwaarde
Welkomstbonus100% tot €1500 + 150 Royal Spins
Minimale storting€20
Inzetvereiste30x
Royal Cashback10% wekelijks, elke maandag, zonder inzetvereiste

Deze combinatie van een eenmalige welkomstbonus en een terugkerende cashback zonder inzetvereiste maakt het mogelijk om zowel in het begin als structureel extra speelbudget te ontvangen.

Koningbet
Koningbet Casino Bonus

Hoe werken de stortingsbonus en Royal Spins?

Zodra wij de eerste storting van minimaal €20 verwerken, activeren wij de 100% match tot €1500 samen met de 150 Royal Spins. Het volledige bonusbedrag wordt gekoppeld aan een inzetvereiste van 30x, wat betekent dat het bonusbedrag plus de eventuele winsten uit de spins dertig keer rondgespeeld moeten worden voordat opname mogelijk is. De voorwaarden die hierbij gelden staan uitgebreid toegelicht op onze pagina over inzetvereisten.

Royal Cashback zonder inzetvereiste

Naast de welkomstbonus bieden wij wekelijks 10% Royal Cashback, die elke maandag wordt bijgeschreven voor alle VIP-niveaus en zonder inzetvereiste direct opneembaar is. Meer over de niveaus waarop dit van toepassing is, lezen spelers op onze VIP-pagina. Deze cashback vormt een vast terugkerend voordeel naast de eenmalige welkomstbonus.

Koningbet

Waar moeten spelers op letten bij de bonusvoorwaarden?

Wij raden aan om vooraf te checken welke storting het beste aansluit bij de minimale drempel van €20, zodat de volledige 100% match benut wordt. Een overzicht van bedragen per methode staat op onze pagina over de minimale storting, terwijl algemene betaalinformatie te vinden is via storten en opnemen.

De inzetvereiste van 30x geldt voor het bonusbedrag en moet voltooid zijn voordat winsten opneembaar worden. Omdat de Royal Cashback geen inzetvereiste kent, is dit tegoed direct beschikbaar zodra het op maandag wordt bijgeschreven. Door deze twee bonusvormen te combineren, ontstaat een structuur waarin spelers zowel bij aanmelding als wekelijks extra speelbudget ontvangen.

Koningbet

Vragen over de welkomstbonus en inzetvereisten

Hoe hoog is de welkomstbonus bij Koningbet? De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1500 plus 150 Royal Spins, geactiveerd na een eerste storting vanaf €20.
Wat is de inzetvereiste van de Koningbet Casino Bonus? De inzetvereiste staat op 30x het bonusbedrag. Dit moet voltooid zijn voordat winsten uit de bonus of de Royal Spins opneembaar worden.
Wat is de minimale storting om de bonus te activeren? Een storting van minimaal €20 is nodig om de 100% match en de 150 Royal Spins te activeren.
Wat is Royal Cashback en geldt er een inzetvereiste? Royal Cashback is een wekelijkse terugbetaling van 10%, elke maandag bijgeschreven voor alle VIP-niveaus, zonder enige inzetvereiste.